VINO SĂ NE CUNOȘTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Sales
Eugen Dumitru

Reprezentant vânzări

Telefon: + 40 730 715 930

Email: eugen.dumitru@automobilebavaria.ro

Alexandru Hîrcă

Reprezentant vânzări

Telefon: + 40 722 310 721

Email: alexandru.hirca@automobilebavaria.ro

Corina Bejan

Reprezentant vânzări

Telefon: + 40 731 034 714

Email: corina.bejan@automobilebavaria.ro

Carmen Bednar

Reprezentant vânzări

Telefon: + 40 731 497 173

Email: carmen.groza@automobilebavaria.ro

Andreea Iordache

Reprezentant vânzări

Telefon: + 40 722 294 164

Email: andreea.iordache@automobilebavaria.ro

Gabriela Lefter

Reprezentant Vânzări

Telefon: +40 729 158 690

Email: gabriela.lefter@automobilebavaria.ro

Alin Ion

Reprezentant vânzări

Telefon: + 40 745 147 421

Email: alin.ion@automobilebavaria.ro

Ing. Remus Bucur

Sales Manager

Telefon: + 40 723 208 899

Email: r.bucur@automobilebavaria.ro

Cristian Bednar

Director vânzări

Telefon: +40 723 346 855

Email: c.bednar@automobilebavaria.ro

Andreea Pîrvu

Reprezentant Corporate Sales

Telefon: +40 731 496 116

Email: andreea.pirvu@automobilebavaria.ro

Vlad Cosma

Reprezentant Corporate Sales

Telefon: +40 728 220 156

Email: vlad.cosma@automobilebavaria.ro

Marius Hoaghea

Reprezentant Corporate Sales

Telefon: +40 742 731 904

Email: marius.hoaghea@automobilebavaria.ro

Ionuţ Iorga

BMW Premium Selection Group Coordinator

Telefon: +40 728 808 814

Email: ionut.iorga@automobilebavaria.ro

Cristian Ilie

Reprezentant vânzări

Telefon: +40 733 323 300

Email: cristian.ilie@automobilebavaria.ro

Tatiana Leca

Welcome desk

Email: office.baneasa@automobilebavaria.ro

Georgeta Buia

Welcome desk

Telefon: +40 212 006 264

Email: office.baneasa@automobilebavaria.ro

Alin Mereuţă

Consultant vânzări piese şi accesorii

Telefon: +40 758 102 420

Email: alin.mereuta@automobilebavaria.ro

Stelian Rancia

Service Manager

Telefon: +40 733 509 972

Email: stelian.rancia@automobilebavaria.ro

Stelian Mina

Consultant service

Telefon: +40 372 117 076

Email: stelian.mina@automobilebavaria.ro

Nicu Vlad

Consultant service

Telefon: +40 372 117 140

Email: nicu.vlad@automobilebavaria.ro

Marius Ciuvercă

Consultant service

Telefon: +40 758 102 424

Email: marius.ciuverca@automobilebavaria.ro

Constantin Radut

Consultant service

Telefon: +40 733 509 919

Email: constantin.radut@automobilebavaria.ro

Cuţitei Sorin

Reprezentant vânzări mobile BMW şi MINI

Telefon: +40 751 056 357

Email: sorin.cutitei@automobilebavaria.ro