VINO SĂ NE CUNOȘTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Sales
Claudiu Tirle

Reprezentant vânzări

Telefon: + 40 722 332 255

Email: claudiu.tirle@bavariacars.ro

Bogdan Sime

Reprezentant Vanzari

Telefon: + 40 747 234 054

Email: bogdan.sime@bavariacars.ro

Florin Goia

Reprezentant Vanzari

Telefon: + 40 734 234 081

Email: florin.goia@bavariacars.ro

Adrian Anca

Service Manager

Telefon: + 40 757 095 317

Email: adrian.anca@bavariacars.ro

Dan Voiconi

Consilier Service

Telefon: + 40 734 234 084

Email: dan.voiconi@bavariacars.ro

Andrei Balaj

Consilier Thinichigerie/Vopsitorie

Telefon: + 40 731 234 082

Email: andrei.balaj@bavariacars.ro

Larisa Babau

Consilier Service

Raimond Vas

Manager Piese si Accesorii

Telefon: + 40 374 829 747

Email: raimond.vas@bavariacars.ro

Lavinia Calinin

Operator Facturare

Alina Voiconi

Operator Facturare