VINO SĂ NE CUNOȘTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Sales
Eugen Dumitru

Reprezentant vânzări

Telefon: + 40 730 715 930

Email: eugen.dumitru@automobilebavaria.ro

Alexandru Hîrcă

Reprezentant vânzări

Telefon: + 40 722 310 721

Email: alexandru.hirca@automobilebavaria.ro

Carmen Bednar

Reprezentant vânzări

Telefon: + 40 731 497 173

Email: carmen.bednar@automobilebavaria.ro

Andreea Iordache

Reprezentant vânzări

Telefon: + 40 722 294 164

Email: andreea.iordache@automobilebavaria.ro

Gabriela Lefter

Reprezentant Vânzări

Telefon: +40 729 158 690

Email: gabriela.lefter@automobilebavaria.ro

Ing. Cristian Dincă

Sales Manager

Telefon: +40 731 034 714

Email: cristian.dinca@automobilebavaria.ro

Catalina Niculescu

Sale Advisor

Telefon: +40 726 330 332

Email: catalina.niculescu@automobilebavaria.ro

Andreea Pîrvu

Reprezentant Corporate Sales

Telefon: +40 731 496 116

Email: andreea.pirvu@automobilebavaria.ro

Vlad Cosma

Reprezentant Corporate Sales

Telefon: +40 728 220 156

Email: vlad.cosma@automobilebavaria.ro

Marius Hoaghea

Reprezentant Corporate Sales

Telefon: +40 742 731 904

Email: marius.hoaghea@automobilebavaria.ro

Robert Dobre

Multi Brand Sales Advisor

Telefon: +40 744 521 755

Email: robert.dobre@automobilebavaria.ro

Madalina Constantin

Key Account Manager

Telefon: +40 744 381 404

Email: madalina.constantin@automobilebavaria.ro

Eduard Mihaila

Corporate Sale Assistant

Telefon: +40 753 141 239

Email: eduard.mihaila@automobilebavaria.ro

Ionuţ Iorga

BMW Premium Selection Group Coordinator

Telefon: +40 728 808 814

Email: ionut.iorga@automobilebavaria.ro

Cristian Ilie

Reprezentant vânzări

Telefon: +40 733 323 300

Email: cristian.ilie@automobilebavaria.ro

Alin Mereuţă

Consultant vânzări piese şi accesorii

Telefon: +40 758 102 420

Email: alin.mereuta@automobilebavaria.ro

Nicu Vlad

Consultant service

Telefon: +40 372 117 140

Email: nicu.vlad@automobilebavaria.ro

Marius Ciuvercă

Consultant service

Telefon: +40 758 102 424

Email: marius.ciuverca@automobilebavaria.ro

Constantin Radut

Consultant service

Telefon: +40 733 509 919

Email: constantin.radut@automobilebavaria.ro

Stelian Mina

Consilier Service

Telefon: +40 372 117 076

Email: stelian.mina@automobilebavaria.ro