VINO SĂ NE CUNOȘTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Laslo Oana

Reprezentant vânzări

Telefon: +40 729 499 587

Email: Oana.laslo@automobilebavaria.ro

Popa Valentin

Reprezentant vânzări

Telefon: +40 757 059 249

Email: Valentin.popa@automobilebavaria.ro

Ciprian Socaci

Sales Manager

Telefon: +40 746 133 323

Email: ciprian.socaci@automobilebavaria.ro

Mihuța Cosmin

Reprezentant vânzări

Telefon: +40 727 827 669

Email: Cosmin.mihuta@automobilebavaria.ro

Bunescu Maria

Economist

Telefon: +40 734 880 260

Email: Maria.bunescu@automobilebavaria.ro

Tepus Denisa

Operator Facturare

Telefon: +40 729 832 417

Email: Denisa.tepus@automobilebavaria.ro

Anca Adrian

Aftersales Manager

Telefon: +40 757 095 317

Email: Adrian.anca@automobilebavaria.ro

Procopii Sergiu

Consultant Service-Mecanică

Telefon: +40 734 880 258

Email: Sergiu.procopii@automobilebavaria.ro

Tudor Alexandru

Consultant Service-Tinichigerie

Telefon: +40 734 880 256

Email: Alexandru.tudor@automobilebavaria.ro

Manzat Andreea

Asistent Service

Telefon: +40 743 292 940

Email: Andreea.manzat@automobilebavaria.ro

Schiau Cătălin

Manager piese și accesorii

Telefon: +40 734 880 257

Email: Catalin.schiau@automobilebavaria.ro

Ciobanu Andrei

Specialist Garanții

Telefon: +40 734 880 255

Email: Andrei.ciobanu@automobilebavaria.ro

Vladu Alexandru

Consultant piese și accesorii

Telefon: +40 734 994 545

Email: Alexandru.vladu@automobilebavaria.ro