VINO SĂ NE CUNOȘTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Sales
George Mahu

Aftersales manager

Telefon: + 40 756 015 360

Email: george.mahu@automobilebavaria.ro

Diana Ghicu

Operator facturare

Email: diana.ghicu@automobilebavaria.ro

Andrei Gavriluta

Consilier vânzări

Telefon: + 40 756 015 363

Email: andrei.gavriluta@automobilebavaria.ro

Constantin Ababei

Consultant vânzări

Telefon: +40 745 757 835

Email: constantin.ababei@automobilebavaria.ro

Postolache Radu

Consilier service

Telefon: + 40 756 015 364

Email: radu.postolache@automobilebavaria.ro

Laurentiu Haghiac

Consilier tinichigerie

Telefon: + 40 756 015 359

Email: laurentiu.haghiac@automobilebavaria.ro

Ionut Bacalu

Maistru atelier

Telefon: + 40 756 015 362

Email: ionut.bacalu@automobilebavaria.ro

Mihai Dragan

Consilier piese şi accesorii

Telefon: + 40 756 015 361

Email: mihai.dragan@automobilebavaria.ro