VINO SĂ NE CUNOȘTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Sales
Monica Tender

Sales Manager

Telefon: +40 727 042 225

Email: monica.tender@automobilebavaria.ro

Cristina Şereg

Consultant vânzări

Telefon: +40 731 660 815

Email: cristina.sereg@automobilebavaria.ro

Ciprian Ivan

Consultant vânzări

Telefon: +40 740 304 361

Email: ciprian.ivan@automobilebavaria.ro

Andrei Ancaş

Consultant vânzãri

Telefon: +40 740 120 011

Email: andrei.ancas@automobilebavaria.ro

Adrian Borgovan

Consultant vânzãri

Telefon: +40 751 113 853

Email: adrian.borgovan@automobilebavaria.ro

Ştefan Damache

Consultant vânzãri

Telefon: +40 722 966 633

Email: stefan.damache@automobilebavaria.ro

Cãtãlin Mihalcea

Service Manager

Telefon: +40 747 272 787

Email: catalin.mihalcea@automobilebavaria.ro

Tudor Ciugudean

Consultant service mecanicã

Telefon: +40 752 208 683

Email: tudor.ciugudean@automobilebavaria.ro

Dan Naciu

Consultant service mecanicã

Telefon: +40 724 333 846

Email: dan.naciu@automobilebavaria.ro

Daniel Dibart

Consultant service mecanicã

Telefon: +40 724 214 124

Email: daniel.dibart@automobilebavaria.ro

Lucian Fudulu

Consultant service caroserie

Telefon: +40 732 860 721

Email: lucian.fudulu@automobilebavaria.ro

Flavius Mãrgeneanƫu

Consultant service caroserie

Telefon: +40 727 810 245

Email: flavius.margeneantu@automobilebavaria.ro

Horia Pelin

Responsabil garanƫii

Telefon: +40 256 228 881

Email: horia.pelin@automobilebavaria.ro

Laurenƫiu Soare

Parts Team Leader

Telefon: +40 256 228 881

Email: laurentiu.soare@automobilebavaria.ro

Adrian Vidican

Consultant vânzãri piese şi accesorii

Telefon: +40 752 233 576

Email: adrian.vidican@automobilebavaria.r

Andreea Negra

Operator facturare

Telefon: +40 256 228 881

Email: office.timisoara@automobilebavaria.ro

Alexandra Toth

Operator facturare

Telefon: +40 256 228 881

Email: office.timisoara@automobilebavaria.ro