VINO SĂ NE CUNOȘTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Maria Ghimpe

Operator Facturare

Telefon: +40 213 520 414

Email: maria.ghimpe@automobilebavaria.ro

Cornelia Marin

Operator Facturare

Telefon: +40 213 520 414

Email: cornelia.marin@automobilebavaria.ro

Cuţitei Sorin

Key Account Manager

Telefon: +40 751 056 357

Email: sorin.cutitei@automobilebavaria.ro

Aura Grigoraş

Key Account Manager

Telefon: +40 741 261 077

Email: aura.grigoras@automobilebavaria.ro

Liviu Popescu

Aftersales Manager

Email: liviu.popescu@automobilebavaria.ro

Paul Parpala

Consilier service mecanica

Email: paul.parpala@automobilebavaria.ro

Daniel Tatu

Consilier service mecanica

Email: daniel.tatu@automobilebavaria.ro

Mirel Ionita

Consilier service mecanica

Email: mirel.ionita@automobilebavaria.ro

Alexandru Popa

Consilier service caroserie

Email: alexandru.popa@automobilebavaria.ro

Robert Dumitrescu

Consilier service caroserie

Email: robert.dumitrescu@automobilebavaria.ro

Matei Velicu

Consilier service caroserie

Email: matei.velicu@automobilebavaria.ro

Lucian Ioan

Parts Team Leader

Telefon: +40 743 559 349

Email: lucian.ioan@automobilebavaria.ro