VINO SĂ NE CUNOȘTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Welcome
Maria Ghimpe

Operator facturare

Telefon: +40 213 520 414

Email: maria.ghimpe@automobilebavaria.ro

Cornelia Marin

Operator facturare

Telefon: +40 213 520 414

Email: cornelia.marin@automobilebavaria.ro

Sorin Cuţitei

Key Account Manager

Telefon: +40 751 056 357

Email: sorin.cutitei@automobilebavaria.ro

Aura Grigoraş

Key Account Manager

Telefon: +40 741 261 077

Email: aura.grigoras@automobilebavaria.ro

Robert Dobre

Key Account Manager

Telefon: +40 744 521 755

Email: robert.dobre@automobilebavaria.ro

Ştefan Sofronea

Key Account Manager

Telefon: +40 723 570 006

Email: stefan.sofronea@automobilebavaria.ro

Liviu Popescu

Aftersales Manager

Telefon: + 40 727 733 694

Email: liviu.popescu@automobilebavaria.ro

Paul Parpalã

Consultant service mecanicã

Telefon: +40 743 559 649

Email: paul.parpala@automobilebavaria.ro

Daniel Tatu

Consultant service mecanicã

Telefon: +40 755 041 940

Email: daniel.tatu@automobilebavaria.ro

George Paraschiv

Consultant service mecanicã

Telefon: +40 749 118 689

Email: george.paraschiv@automobilebavaria.ro

Alexandru Popa

Consultant service caroserie

Telefon: + 40 735 315 303

Email: alexandru.popa@automobilebavaria.ro

Robert Dumitrescu

Consultant service caroserie

Telefon: +40 730 713 962

Email: robert.dumitrescu@automobilebavaria.ro

Matei Velicu

Consultant service caroserie

Telefon: +40 757 100 262

Email: matei.velicu@automobilebavaria.ro

Mirel Ioniƫã

Specialist garanƫii

Telefon: +40 735 315 148

Email: mirel.ionita@automobilebavaria.ro

Loredana Ciobanu

Asistent service

Telefon: +40 747 035 350

Email: loredana.ciobanu@automobilebavaria.ro

Lucian Ioan

Consultant vanzări piese şi accesorii

Telefon: +40 743 559 349

Email: lucian.ioan@automobilebavaria.ro