VINO SĂ NE CUNOȘTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Laurenţiu Bota

Sales Manager

Telefon: +40 722 804 974

Email: laurentiu.bota@automobilebavaria.ro

Vlad Abrudan

Consultant vânzări

Telefon: +40 730 827 475

Email: vlad.abrudan@automobilebavaria.ro

Anamaria Homan

Consultant vânzări

Telefon: +40 735 317 132

Email: anamaria.homan@automobilebavaria.ro

Mădălin Mudure

Consultant vânzări

Telefon: +40 730 634 407

Email: madalin.mudure@automobilebavaria.ro

Bogdan Hategan

Consultant vânzări

Telefon: +40 737 039 553

Email: bogdan.hategan@automobilebavaria.ro

Andrei Popa

Sales Advisor Used Cars

Telefon: +40 758 015 659

Email: andrei.popa@automobilebavaria.ro

Cătălin Pavel

Aftersales Manager

Telefon: +40 730 017 976

Email: catalin.radu@automobilebavaria.ro

Dan Trnka

Consultant vânzări

Telefon: +40 744 647 644

Email: dan.trnka@automobilebavaria.ro

Ioana Coardos

Operator facturare

Telefon: +40 264 275 010

Email: ioana.coardos@automobilebavaria.ro

Cristina Fazakas

Operator facturare

Email: cristina.fazakas@automobilebavaria.ro

Teodora Sallai

Consultant piese şi accesorii

Telefon: +40 723 572 233

Email: teodora.sallai@automobilebavaria.ro

Octavian Crăciun

Consultant piese şi accesorii

Email: octavian.craciun@automobilebavaria.ro

Ionuţ Zăvoian

Consultant service

Telefon: +40 723 400 420

Email: ionut.zavoian@automobilebavaria.ro

Marius Baciu

Consultant service - departament daune

Telefon: +40 742 286 589

Email: marius.baciu@automobilebavaria.ro

Mădălina Sabău

Specialist marketing

Telefon: +40 731 040 037

Email: madalina.sabau@automobilebavaria.ro