VINO SĂ NE CUNOȘTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Sales
Cristian Dincă

Manager Vânzări

Telefon: +40 72 228 623

Email: cristian.dinca@automobilebavaria.ro

Eugen Dumitru

Reprezentant vânzări

Telefon: + 40 730 715 930

Email: eugen.dumitru@automobilebavaria.ro

Alexandru Hîrcă

Reprezentant vânzări

Telefon: + 40 722 310 721

Email: alexandru.hirca@automobilebavaria.ro

Carmen Bednar

Reprezentant vânzări

Telefon: + 40 731 497 173

Email: carmen.bednar@automobilebavaria.ro

Andreea Iordache

Reprezentant vânzări

Telefon: + 40 722 294 164

Email: andreea.iordache@automobilebavaria.ro

Gabriela Lefter

Reprezentant Vânzări

Telefon: +40 729 158 690

Email: gabriela.lefter@automobilebavaria.ro

Cătălina Niculescu

Reprezentant Vânzări

Telefon: +40 728 808 813

Email: Catalina.niculescu@automobilebavaria.ro

Daniel Negrescu

Reprezentant vânzări

Telefon: +40 724 936 302

Email: daniel.negrescu@automobilebavaria.ro

Nicolae Mocanu

Reprezentant vânzări

Telefon: +40 747 068 051

Email: Nicolae.mocanu@automobilebavaria.ro

Andreea Pîrvu

Corporate Area Manager

Telefon: + 40 731 496 116

Email: andreea.pirvu@automobilebavaria.ro

Vlad Cosma

Corporate Key Account Manager & Diplomatic Sales Country Representative

Telefon: +40 728 220 156

Email: vlad.cosma@automobilebavaria.ro

Marius Hoaghea

Key Account Manager

Telefon: +40 742 731 904

Email: marius.hoaghea@automobilebavaria.ro

Madalina Constantin

Key Account Manager

Telefon: +40 744 381 404

Email: madalina.constantin@automobilebavaria.ro

Alex Constantin

Sales Corporate Assistent

Telefon: +40 753 141 240

Email: alexandru.constantin@automobilebavaria.ro

Ionuţ Iorga

BMW Premium Selection Group Coordinator

Telefon: +40 728 808 814

Email: ionut.iorga@automobilebavaria.ro

Cristian Ilie

Reprezentant vânzări

Telefon: +40 733 323 300

Email: cristian.ilie@automobilebavaria.ro

Alexandru Marinescu

Reprezentant vânzări

Telefon: +40 767 768 904

Email: alexandru.marinescu@automobilebavaria.ro

Valentin Tudose

Asistent Vânzări BMW Premium Selection

Email: valentin.tudose@automobilebavaria.ro

Alin Mereuţă

Parts Team Leader

Telefon: +40 758 102 420

Email: alin.mereuta@automobilebavaria.ro

Florin Soreata

Certified Parts Advisor

Telefon: +40 758 102 421

Email: florin.soreata@automobilebavaria.ro

Adrian Frincu

Manager Service

Telefon: +40 733 106 442

Email: Adrian.frincu@automobilebavaria.ro

Nicu Vlad

Consilier Service Mecanică

Telefon: +40 733 509 920

Email: nicu.vlad@automobilebavaria.ro

Stelian Mina

Consilier Service Mecanică

Telefon: +40 733 509 917

Email: stelian.mina@automobilebavaria.ro

Georgiana Diaconu

Consilier Service Mecanică

Telefon: +40 758 102 424

Email: Georgiana.diaconu@automobilebavaria.ro

Adrian Tibichi

Consilier Service Caroserie

Telefon: +40 731 980 303

Email: Adrian.tibichi@automobilebavaria.ro

Florina Negru

Consilier Service Caroserie

Telefon: +40 756 015 365

Email: florina.negru@automobilebavaria.ro

Constantin Radut

Consultant service

Telefon: +40 733 509 919

Email: constantin.radut@automobilebavaria.ro

Georgiana Măciucă

Asistent Service

Telefon: +40 212 006 264

Email: Georgiana.maciuca@automobilebavaria.ro