VINO SĂ NE CUNOȘTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Branch Manager
Lucian Visan

Branch Manager

Email: lucian.visan@automobilebavaria.ro

Alexandru Ilie

Consultant vânzări

Telefon: + 40 724 856 723

Email: alexandru.ilie@automobilebavaria.ro

Andreea Cãscãtãu

Consultant vânzări

Telefon: + 40 721 102 302

Email: andreea.cascatau@automobilebavaria.ro

Alina Radoi

Corporate Key Account Manager

Telefon: +40 372 112 500 / + 40 744 794 449

Email: alina.radoi@automobilebavaria.ro

Viorel Avram

Corporate Key Account Manager

Telefon: +40 747 176 254

Email: viorel.avram@automobilebavaria.ro

Lucian Iordache

Reprezentant vânzãri

Telefon: +40 725 352 481

Email: lucian.iordache@automobilebavaria.ro

Rãzvan Jãlãveanu

Reprezentant vânzãri

Telefon: +40 744 622 499

Email: razvan.jalaveanu@automobilebavaria.ro

Cătălin Stemate

Aftersales Manager

Telefon: +40 728 98 95 75

Email: catalin.stemate@bmw-mhs.ro

Grigore Valentin

Consultant service mecanicã

Telefon: +40 756 015 351

Email: valentin.grigore@automobilebavaria.ro

Marius Ciuvercă

Consultant service mecanicã

Telefon: +40 741 056 995

Email: marius.ciuverca@automobilebavaria.ro

Andrei Simion

Consultant service tinichigerie - caroserie

Telefon: +40 372 112 500

Email: andrei.simion@automobilebavaria.ro

George Necula

Workshop Manager caroserie

Telefon: +40 756 015 352

Email: george.necula@automobilebavaria.ro

Valentin Vlãsceanu

Consultant vânzãri piese şi accesorii

Telefon: +40 372 112 537 \ 539

Email: valentin.vlasceanu@automobilebavaria.ro

Titiana Horomei

Operator facturare

Telefon: +40 372 11 25 00

Email: titiana.horomei@automobilebavaria.ro