VINO SĂ NE CUNOȘTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Cristina Mihai

Sales Manager

Telefon: +40 721 250 755

Email: cristina.mihai@automobilebavaria.ro

Roxana Telea

Consultant vânzări

Telefon: +40 751 169 098

Email: roxana.telea@automobilebavaria.ro

Sorina Pulțea

Consultant vânzări

Telefon: +40 723 594 936

Email: sorina.pultea@automobilebavaria.ro

Constantin Cojocaru

Consultant vânzări

Telefon: +40 731 980 306

Email: constantin.cojocaru@automobilebavaria.ro

Ioan Mesaroş

Consultant vânzări

Telefon: +40 740 310 632

Email: ioan.mesaros@automobilebavaria.ro

Sorin Puşcaş

Consultant vânzări

Telefon: +40 730 933 039

Email: sorin.puscas@automobilebavaria.ro

Claudiu Bărbat

Aftersales Manager

Telefon: +40 741 333 674

Email: claudiu.barbat@automobilebavaria.ro

Dan Paise

Maistru atelier

Telefon: +40 737 269 112

Email: dan.paise@automobilebavaria.ro

Paul Buzea

Consultant service mecanicã

Telefon: +40 729 992 314

Email: paul.buzea@automobilebavaria.ro

Marius Toma

Consultant service mecanicã

Telefon: +40 731 980 305

Email: marius.toma@automobilebavaria.ro

Ioan Ciobanu

Consultant service mecanicã

Telefon: +40 758 030 592

Email: ioan.ciobanu@automobilebavaria.ro

Dan Lascu

Consultant service mecanicã

Telefon: +40 733 009 090

Email: dan.lascu@automobilebavaria.ro

Alexandra Vlaicu

Consultant service caroserie

Telefon: +40 729 998 911

Email: alexandra.vlaicu@automobilebavaria.ro

Marian Niță

Consultant service caroserie

Telefon: +40 722 670 309

Email: marian.nita@automobilebavaria.ro

Constantin Palaghia

Director piese şi accesorii

Telefon: +40 722 670 310

Email: constantin.palaghia@automobilebavaria.ro

Ionuț Pintilie

Consultant vânzãri piese şi accesorii

Telefon: +40 728 288 241

Email: ionut.pintilie@automobilebavaria.ro

Iosif Mich

Consultant vânzãri piese şi accesorii

Telefon: +40 268 339 446

Email: Iosif.mich@automobilebavaria.ro

Valeriu Cicu

Consultant vânzãri piese şi accesorii

Telefon: +40 741 299 206

Email: valeriu.cicu@automobilebavaria.ro

Viorica Cîndea

Operator facturare

Telefon: +40 268 339 446

Email: viorica.cîndea@automobilebavaria.ro

Mirela Pintilie

Operator facturare

Telefon: +40 731 980 301

Email: mirela.pintilie@automobilebavaria.ro